KONST / Litografier / Färglitografi 10039064
nr 1003 9064
Dimitris Mytaras
(f. 1934), Grekland
Färglitografi, Dimitris Mytaras, Kvinna, signerad, 47/90, motivet: 65 x 48
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
söndag 20 december 2015
kl 18:21:48
18/12 19:46:36